URBAN DIVAN /// koncert: Company Fuck (AUS/DE), Batcha de Mental (SK)URBAN DIVAN /// concert: Company Fuck (AUS/DE), Batcha de Mental (SK)

Application icons.

11.7.2011 // nádvoří Domu pánů z Kunštátu

19:30 – zahájení workshopu URBAN DIVAN
20:00 – koncert:

Company Fuck (AUS/DE)

Batcha de Mental (AUS/DE) (SK)

COMPANY FUCK (AUS/DE)
Australský improvizátor Scott Sinclair přináší ve svém projektu Company Fuck noisecorovou karaoke explozi, ve které kombinuje extrémní vokální improvizace s noisem, rychlé mixy více či méně seriózní a obtížné zvuky s popem, projekcí (pure data) a s psychedelickými kostými. Postupně ve své brutální a nepředvídatelné performance prochází všemi styly elektronické hudby a za pomoci extrémních vyjadřovacích prostředků tak dociluje osvobození a hudební pocty stylu „avant retard“.
www.myspace.com/companyfuck

BATCHA DE MENTAL (SK)
Hudebník a grafický designér Alex Gutrai aka Batcha de Mental používá nejrůznějších samplů – od lidovek až po slovenský pop 90. let, které nabývají nové významovosti ve spojení s vlivy Scream, Modeselektor, Nine Inch Nails nebo i slovenského „kinder-popu“ Martina Madeja. Zástupce oblíbeného stylu retard-pop a jeden ze zakladatelů brněnského labelu Chernobyl Musick svou hudbu chápe jako sentimentálne pesničky o láske na šiesty pohľad, mikrobuddhizme a všetkých ďalších slizkých a lepkavých veciach v elektro/dubstep/offstep zvukovom kabáte.
www.myspace.com/batchademental

Application icons.

11.7. 2011 // courtyard of The House of Lords of Kunštát


7:30pm – opening of workshop URBAN DIVAN
8:00pm – concert:

Company Fuck (AUS/DE)
www.myspace.com/companyfuck

Batcha de Mental (AUS/DE) (SK)
www.myspace.com/batchademental


Projekt Urban Divan vznikl jako doprovodná akce bienále Brno Art Open 2011 / Sochy v ulicích Domu umění města Brna ve spolupráci s 4AM Fórum pro architekturu a média. Za laskavé podpory Rakouského kulturního fóra, statutárního města Brna, Ministerstva kultury ČR a Nadace české architektury a Mezinárodního visegrádského fondu.

Nádvoří Domu pánů z Kunštátu:
www.dum-umeni.cz
www.3trojka.cz

více informací o projektu a doprovodném programu:
URBAN DIVAN
facebook

Workshop is organized in cooperation with House of Arts Brno as a additional programm of project Brno Art Open 2011 and with kind financial support of Austrian Cultural Forum, city of Brno, Ministry of culture of Czech republic, International Visegrad Fund and Czech Architectural foundation.

The courtyard of The House of Kunštát:
www.dum-umeni.cz
www.3trojka.cz

more information about workshop and additional programm:
URBAN DIVAN
facebook