4AM/PRAXE // nabídka studentské praxestudent practice

4AM Fórum pro architekturu a média nabízí od září 2012 studentskou praxi.
Více:

4AM Forum for Architecture and media offer a practice for students – Semptember – December 201.


Gallery is open daily exept Mondays from 14 till 19 o ´clock. We are looking for students that will be present during opening hours, sell tickets, give informations about our activities to the guests, participate on our projects, etc.

Unfortunatell this is only voluntary job.
If you are interested, please contact us: forum4am@gmail.com


Občanské sdružení 4AM Fórum pro architekturu a média provozuje od ledna 2011 Galerii architektury na Starobrněnské 18. Je zde jeden výstavní sál a knihovna, nazývaná Kabinet_4AM a vznikající Media Lab. Podrobné informace jsou na www.forum4am.cz.
4AM chce fungovat jako otevřená platforma v centru města, určená studentům i široké veřejnosti, která se zajímá o architekturu, výtvarné umění, nová média, město, občanskou společnost atd.


Prostor galerie je otevřený každý den kromě pondělka v době od 14 do 19hod. Hledáme studenty, kteří by byli přítomni v průběhu otevírací doby v galerii a obstarali by prodej vstupenek, zprostředkování informací o výstavách a chystaných akcích, knihovním fondu, prodej publikací vybraných nakladatelů – v případě zájmu také výpomoc při doprovodném programu – v prostoru galerie se pořádají koncerty, projekce, přednášky, diskuze apod.

Bohužel je situace taková, že 4AM operuje s minimálním rozpočtem a tudíž tato práce nemůže být honorována.


Pokud byste měli zájem o tuto praxi kontaktaktujte nás na: forum4am@gmail.com