MAGDA MAYAS (DE) + TONY BUCK (AU) – KONCERT Z TECH. DŮVODŮ ZRUŠENÝMAGDA MAYAS (DE) + TONY BUCK (AU) – CONCERT CANCELLED

Application icons.

4AM + Bumbum Satori srdečně zvou na zahřívací koncert sezony a nového kulturního prostoru PRAHA / Fórum pro architekturu a média na Husově 18 v Brně.

19 / 9 / 2014
MAGDA MAYAS (DE) + TONY BUCK (AU)
+ support BOLKA (SK/NL)


Duo Magda Mayas (preparovaný klavír) a Tony Buck (bicí), které dnes patři k těm nejvýznamnějším na světové scéně improvizované hudby, s podporou mladého experimentátora Matúša Kobolky ze slovenského labelu LOM.Více info

Application icons.

4AM + Bumbum Satori invite you to saeasonal warmup and first opening of our new venue for contemporary art and culture called PRAHA/Forum for architecture and media, at Husova 18 street in Brno.

19 / 9 / 2014
MAGDA MAYAS (DE) + TONY BUCK (AU)
+ support BOLKA (SK/NL)


Spill is the Berlin-based duo of Magda Mayas on piano and clavinet and Tony Buck on drums / percussion, formed in 2003. Releasing their 3rd album this year, Tony and Magda have been playing all over Europe, the USA, Australia and Lebanon. Matúš Kobolka (Bolka) is an uprising star of Bratislava experimental scene.MORE

Application icons.
Application icons.

Tony Buck je australský perkusista a bubeník, známý ze spoluprací s umělci jako Jon Rose, Christian Fennesz, Yoshihide Otomo, John Zorn i různých skupin, např. Palinckx nebo The Ex. Jeho vlastní hudební trio The Necks (spolu s Chrisem Abrahamsem a Lloydem Swantonem), se kterým vydal již 17 alb, patří k dnes k nejzásadnějším představitelům hudby, kterou, když už musíme, můžem označit jako impro-freejazz-avantgard-minimal a taky dle samotných hráčů i hypnotický „trance jazz“.
http://tony-buck.com

Hudebnice a performerka Magda Mayas studovala improvizaci a jazz v Amsterodamu a od roku 1999 žije v Berlíně. Hraje na klavír, klarinet či kovovou zvonkohru. Během své zvukové performance klavír různě preparuje, jeho-svůj zvuk pak obohacuje vkládáním různých objektů a dalších nástrojů. Netradiční možnosti zvuku klavíru testuje a rozvíjí i díky vlastnímu festivalu „Tasten-Berliner Klaviertage“, kromě hraní s Tonym Buckem, jsou známé i její spolupráce s cellistkou Antheou Caddy, saxofonistkou Christine Sehnaoui a dalšími hvězdami na soudobé anti-popové scéně.
http://magdamayas.jimdo.com/

Matúš Kobolka (Bolka) je ještě stále vycházející hvězda bratislavské experimentální scény. Výsledky jeho zvukové práce jsou silně spojeny s glitchovou kulturou, stejně jako s akademickou sférou elektroakustické hudby. BOLKA vytváří vlastní softwarové nástroje, dle jeho vlastních slov občas bojuje s mikro-kompozicemi, a taky se (pravdepodobně rád) předvádí jako zábavný elektroakustický improvizátor. Své debutové album vydal v roce 2012 ve spolupráci s hudebníkem Jonášem Gruskou, na slovenském labelu LOM. Žije v Bratislavě a v Haagu.
http://kraa.sk/bolka


Vstup:
150 Kč předprodej studenti (ISIC doklad)
180 Kč předprodej
200 Kč na místě
www.smsticket.cz/vstupenky

www.forum4am.cz
www.bumbumsatori.org

Application icons.
Application icons.

TONY BUCK http://tony-buck.com

MAGDA MAYAS http://magdamayas.jimdo.com/

BOLKA http://zvukolom.org/artists/bolka/

Tickets:
150 Kč students (ISIC) / 180 Kč foresale / 200 Kč door

www.forum4am.cz
www.bumbumsatori.org