Kabinet 4AM

Fórum pro architekturu a média buduje od prvopočátku odbornou mediatéku, kterou čtenářům zpřístupňuje prostřednictvím svého badatelského, bibliografického a faktografického kabinetu.

K prezenčnímu studiu lze zapůjčit především mezinárodní výběr nejvýznamnějších soudobých periodik, zaměřených na všechny aspekty současné architektury, designu nebo mediálního umění.

Nechybí crème de la crème magazíny Log, Grey Room, Volume, The AA Files, OASE a mnohé další. Menší záběr, pravidelně aktualizovaného knihovního fondu, je věnován akvizicím neperiodických titulů a archivu starších inspirujících publikací, majících vztah ke zmíněným mezioborovým tematickým okruhům.

Kabinet patří mezi 613 nejlepších knihoven v Jihomoravském kraji, krom výpůjček a interaktivního doprovodného programu medialabu, nabízí mediatéka k zakoupení také počiny vlastního vydavatelství 4AM.

Katalog:

Omlouváme se za dočasné problémy se zobrazováním katalogu. Právě pracujeme na nové webové platformě 4AM, kterou spustíme začátkem roka 2021.